אינסטלטור

Share on facebook
לשתף בפייס
Share on twitter
לצייץ
Share on linkedin
לפרגן בלינקדאין
Share on whatsapp
לשלוח בוואטספ

ההתמודדות עם בעיות אינסטלציה בבית זה מסוג אותם הדברים שלא באמת כדאי לעשות בלי איש מקצוע. אומנם זה נכון שאם בסך הכול יש לכם סתימה קטנה בכיור ואם זו הפעם הראשונה שבה זה קורה תוכלו להתמודד עם המצב לבד, אך מה עושים כשהכול חמור יותר? מה עושים במקרים שבהם יש הצפה, סתימה שלא הצלחתם לפתוח לבד או אם אתם רוצים בכלל לתכנן מחדש את הצנרת הביתית שלכם? בכל אותם מקרים עדיף יהיה לפנות אל איש מקצוע כמו אינסטלטור והאמת היא, שלא כדאי לדחות את זה לרגע האחרון.

בעיות במערכת הביוב? חייגו עכשיו: 052-9095320

אפשר גם להשאיר פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

מתי אינסטלטור הוא האדם שאיתו כדאי לדבר?

אינסטלטור הוא איש המקצוע שלכם אם:

  • יש לכם נזילה ואתם לא מבינים מאיפה היא
  • יש סתימה חמורה
  • הביוב עולה על גדותיו
  • יש בעיה בצנרת המים ואתם שוקלים לעשות שיפוץ מאסיבי
  • כשיש זרם מים חלש מידי

למעשה כל מה שקשור למים זה תמיד התחום של השרברבים המקצועיים ולא כדאי לנסות לעשות את עבודתם לבד. אם ניקח לדוגמה את המשימה של איתור נזילות אנחנו נראה שכאשר מדובר על נזילה חמורה יותר מאשר רטיבות מהתקרה או בקיר, הרי שיש צורך לבצע איתור מקצועי. אם בעבר אנשי המקצוע היו פשוט שוברים את הקיר בכמה נקודות כדי לגלות איפה נמצאת הבעיה, הרי שהיום, עם הטכנולוגיה המתקדמת שעומדת לרשותם, הכול נעשה מהר יותר. לכן, אם חשוב לכם שהבעיה לא רק תאותר אלא גם תטופל כמו שצריך, אינסטלטור מקצועי הוא האדם שאיתו צריך לדבר.

כמה תשלמו?

זה ברור שאם תקראו לאינסטלטור שלכם באמצע הלילה המחיר יהיה גבוה יותר לעומת הזמנת איש המקצוע בבוקר. מצד שני, יש מקרים שבהם העניין לא סובל דיחוי, כמו במקרים שבהם הביוב עולה על גדותיו. לכן חשוב לדעת שיש גם אנשי מקצוע שזמינים עבורכם 24/7 ואפילו אם זה יעלה לכם קצת יותר, זה מומלץ. כמו כן, כדאי לקבל הצעת מחיר מראש כדי להבין, פחות או יותר, כמה אתם עומדים לשלם.

סגירת תפריט
הזמנת ביובית