מחיר ביובית: כמה עולה ביובית וממה המחיר מורכב?

מחיר ביובית: כמה עולה ביובית וממה המחיר מורכב?
Share on facebook
לשתף בפייס
Share on twitter
לצייץ
Share on linkedin
לפרגן בלינקדאין
Share on whatsapp
לשלוח בוואטספ

אולי הדבר הראשון שאפשר לאחל לכם הוא ש"לא תזדקקו", אך מה קורה בעת שאתם אכן זקוקים לשירות של ביובית? מגיע לכם לקבל שירות מקצועי במחירים הוגנים. לטובת אלו שלא יודעים, הביובית הינה כלי רכב גדול שסביר להניח שגם לכם יצא כבר לראות לא אחת במרחב הציבורי. למרות גודלה של הביובית, הרי שהיא לא מתופעלת על ידי כוח אדם רב, אך היא כן מבצעת מגוון רחב של פעולות חיוניות. הודות לביובית, ניתן לבצע מניפה רחבה של פעולות הכוללות פתיחה של סתימות בביוב, שאיבה של מי תהום מחללים מאתגרים כדוגמת חניונים, פירי מעליות ומקלטים, ניתן לשאוב בורות שומן ושאיבה של בורות דלק.

בעיות במערכת הביוב? חייגו עכשיו: 052-9095320

אפשר גם להשאיר פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

אז איך הביובית פועלת? טכניקת הפעולה די פשוטה, ולמעשה היא מחקה את הפעולה של שאיבת הביוב שכולם מכירים מהשימוש הביתי באמצעות הפומפה. אם כן, הביובית יוצרת פעולה של ואקום באמצעות יניקה, שאיבה ולאחר מכן העברה של אותם מי שופכין אל תוך מיכל הקיבול שאותו היא נושאת.

אכן, במרבית המקרים הביובית נכנסת לפעולה במקרי חירום SOS, אך השימוש בה נחוץ וחיוני גם לטובת תחזוקה בימי השגרה. כידוע, סתימות לא נוצרות כך פתאום, אלא שמדובר על נזקים שהינם תוצר של דפוס שימוש מתמשך, לרוב לקוי, שמביא להצטברות וגודש היוצרים את אותה הסתימה הפוגעת בסופו של דבר באיכות החיים שלכם. הביובית יכולה לשרת אתכם גם במלאכת התחזוק עם שטיפה של קווי הצנרת. אז כמה עולה שירות הביובית?

פתיחת ביוב ברחובות

מדוע כדאי להתרחק מחברות המציעות שירות במחיר זול מאד?

אומנם כשאתם צריכים שירות של ביובית נדמה כי הדבר האחרון שמעניין אתכם הוא מחיר השירות, וכל שתרצו הוא לקבל מענה וכמה שיותר מהר. יחד עם זאת, חשוב מאד לדעת כי המחירים שמוצעים לכם מהחברות השונות יכולים ללמד אתכם המון על טיב ואיכות השירות. למרות שלכאורה נדמה כי מחירים זולים הינם מחווה שירותית אדיבה, הרי ששירות שכזה במחיר זול מאד מעיד בעיקר על חברה חסרת ניסיון. חוסר בניסיון מוביל בצורה ישירה גם לעבודה פחות טובה, כך שאתם עתידים לבזבז זמן וגם כסף בעת שלא פותרים לכם את הבעיה.

מחירים גבוהים בהחלט לא משקפים את השירות הטוב ביותר!

מנגד, כדאי מאד גם להיזהר מחברות המציעות שירות של ביובית במחירים מופקעים. מאחר והשירות הינו שירות שאתם צריכים לרוב במקרי חירום בעת שגיליתם כי יש לכם סתימה בביוב, המון פעמים ישנם אלו שינצלו את המצוקה הרגעית שלכם עם תמחור לא סביר לשירות. השירות המוצע לכם על ידי הביובית לא אמור לקרוע לכם את הכיס ובטח שלא להביא אתכם למצב שאתם צריכים לוותר על השירות רק בגלל העלויות. אתם מזהים ניצול רגעי של מצוקתכם עם מחיר שאינו משקף את המחירון המומלץ לשירות הביובית? עדיף בהחלט למצוא חברה אחרת ואמינה יותר.

זו הסיבה שלא תמיד ניתן לתת לכם מחיר סופי בטלפון

ישנם שירותים שאכן תוכלו לקבל עליהם מחירים סופיים בטלפון, אך גם ישנם שירותים שלא. המחיר המוצע לכם במסגרת שירות הביובית מבוסס על כמה פרמטרים, כאשר אחד הפרמטרים הוא מורכבות העבודה וההיקף שלה. התיאור שתתנו בטלפון לנציגי החברה יוכל להעניק מושג ראשוני ושטחי על העבודה הצפוייה לביובית, אך עד שלא מגיעים לשטח לבדוק את מימדי הנזק ואת היקף העבודה הנדרש, לא באמת ניתן לתת לכם מחיר סופי. כן חשוב לקבל הערכה כללית על מנת לדעת לקראת מה אתם הולכים, אך דעו כי מחיר סופי בהחלט יינתן לכם עם הגעת הביובית אל השטח.

אז כמה עולה שירות הניתן על ידי ביובית?

כאמור, העלות משתנה בהתאם למימדי הסתימה, המיקום בה היא נמצאת, סוג הביובית המגיעה אליכם – קטנה או גדולה, ושעת הפעילות בה ניתן לכם השירות. יחד עם זאת, ניתן לתת לכם מחירים המייצגים מחירון הוגן: שאיבה של בור ביוב אמורה לעלות לכם בין 600 ל-800 שקלים, כאשר שחרור של סתימה בקו ראשי מתומחרת בעלות של בין 700 שקלים ל-900 שקלים. זיכרו: לא מדובר על שירות שאמור להשאיר לכם חור בכיס – דרשו במחירים המשקפים את המחירון המומלץ לשירות זה!

סגירת תפריט
הזמנת ביובית