איתור נזילות

Share on facebook
לשתף בפייס
Share on twitter
לצייץ
Share on linkedin
לפרגן בלינקדאין
Share on whatsapp
לשלוח בוואטספ

מתוך בעיות רבות שבהן אנחנו עלולים להיתקל בבית או במשרד, אין ספק שנזילות מים הן כאב ראש רציני. אומנם זה נכון שלפעמים הבעיה רק החלה והיא גלויה לעין, מה שאומר שבמקרה כזה אין כל צורך בבדיקה מקיפה. במקרה כזה ניתן להתקשר לאינסטלטור מומחה, הוא יגיע, יטפל בבעיה ומהר מאוד הבעיה תישכח. לעומת זאת, כאשר מדובר על נזילות שאינן נראות לעין הדבר מורכב פי כמה ובמקרה כאלה דרושים שירותי איתור נזילות ברחובות. בבואנו להבין מדוע נגרמות נזילות אנחנו רואים שיכולות להיות לכך סיבות מגוונות, כמו לדוגמה:

בעיות במערכת הביוב? חייגו עכשיו: 052-9095320

אפשר גם להשאיר פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

  • עבודת תשתית שלא התבצעה בצורה מספיק מקצועית ונכונה
  • בעיות ביוב שחוזרות על עצמן
  • הצפות מקומיות שנגרמות כתוצאה מגשמים עזים
  • צנרת ישנה או לא תקינה
  • קדיחות שפגעו בצנרת מבלי שהיינו מודעים לכך

בנוסף לכך, גם חלודה והצטברות של אבנית עלולה להוביל לבעיות של נזילות כך שבהחלט ניתן לומר שהגורמים מגוונים ביותר.

איתור נזילות

כיצד נאתר את הנזילה?

כפי שהוזכר לעיל, במקרים שבהם הנזילה היא בקיר או בתקרה נוכל לזהות אותה אפילו בעין שכן הקיר ייראה רטוב, יתחיל ריח רע ובמקרים מסוימים ממש נראה גם את המים עצמם. לעומת זאת, יש מקרים שבהם צריך להזמין מומחים שיבצעו את העבודה של איתור נזילות ברחובות בעזרת ציוד מקצועי כי אחרת זה פשוט לא ילך. לכן, כדי להתמודד עם בעיה של נזילות עדיף לפנות לאינסטלטור שעובד עם טכנולוגיה מובילה כמו מצלמות טרמיות שכן בעזרת גלי האינפרא אדום של המצלמה ניתן לאתר את הנזילה מבלי לגרום נזק לקירות.

האם יש דרך למנוע מראש נזילות?

באופן כללי ניתן לומר שיש נזילות שאי אפשר יהיה למנוע שכן התיישנות הצנרת זה לא משהו שנוכל לעשות משהו נגדו, חוץ מלהחליף אותה. מצד שני, כדאי גם לדעת שאם תפחיתו את השימוש בתנורי להבה פתוחה ואם תקפידו לאוורר כמה שיותר את החדרים השונים בדירה, זה עשוי להקטין את הסיכוי לנזילות ורטיבות. מה שבטוח זה שברגע שבו מזהים את הנזילה חשוב מאוד להתקשר לאיש מקצוע שיאתר את מקורה ושיוכל להתמודד איתה אחת ולתמיד.

סגירת תפריט
הזמנת ביובית