פתיחת סתימות שורשים בביוב

פתיחת סתימות ביוב
Share on facebook
לשתף בפייס
Share on twitter
לצייץ
Share on linkedin
לפרגן בלינקדאין
Share on whatsapp
לשלוח בוואטספ

יש לא מעט תקלות שעלולות להתרחש במערכת הביוב בבית הפרטי שלנו, בבניין או ברחוב ומה שבטוח, זה שכל התקלות האלה דורשות טיפול. הבעיה היא שתקלות שונות במערכת הביוב עלולות להוביל למפגע תברואתי של ממש ולא רק לריחות לא נעימים, מה שאומר שאם יש לכם תקלת ביוב כדאי להתקשר כמה שיותר מהר לאיש מקצוע מהתחום. התקלות הנפוצות במערכת הביוב יכולות להיות מגוונות:

בעיות במערכת הביוב? חייגו עכשיו: 052-9095320

אפשר גם להשאיר פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

  • כיפופים בצינור
  • סתימות
  • חסימות
  • נזילות

ובנוסף לכך, אחת מהבעיות הרציניות ביותר זו צמיחה של שורשים בביוב. בעיה זו חמורה כי השורשים רק צומחים עוד ועוד ובסופו של דבר הם עלולים לחסום את הביוב כליל. לכן במקרים כאלה כדאי להזמין שירותי פתיחת סתימות שורשים בביוב כי לבד אין לכם סיכוי להתמודד עם התקלה הזאת.

איך פותחים סתימה שנגרמה משורשים בביוב?

פתיחת סתימות שורשים בביוב נעשית על ידי מכשירים מתאימים במספר שלבים. ראשית, יתבצע חיתוך של כל השורשים ולאחר מכן תתבצע סריקה מעמיקה של כל קו הביוב. סריקה זו מתבצעת בדרך כלל בעזרת מצלמה רובוטית מתאימה שכן מצלמה כזאת יכולה להיכנס לתוך מערכת הביוב, לצלם הכול וכך לתת לנו מידע אודות המתרחש. אם נגלה שאכן חתכנו את כל השורשים נתחיל בציפוי צינורות הביוב בחומרים שימנעו למעשה את הישנות צמיחת השורשים. לעומת זאת, אם נגלה שיש שורשים שעדיין לא נחתנו, נבצע חיתוך מלא ורק אז נצפה את הצינורות במערכת הביוב.

שירות מקצועי בכל עת

חשוב לדעת שאומנם השורשים צומחים במערכת הביוב שלכם לא מהיום, אך אתם בוודאי תגלו אותם רק ברגע שבו תהיה הצפה או סתימה חמורה. מה שבטוח זה שכדאי לכם לפנות אל אנשי מקצוע שמגיעים עם הרבה ניסיון בתחום הזה שכן יש הבדל בין עבודה שמתבצעת בעזרת ביובית ומטרתה לשאוב את השפכים ולפנות אותם ובין עבודה של טיפול בבעיות שנגמרו מצמיחת שורשים. אנשי המקצוע שאליהם תפנו צריכים להיות גם מנוסים וזמינים עבורכם בכל עת כי אין לדעת מתי תזדקקו לשירותיהם.

סגירת תפריט
הזמנת ביובית