פתיחת סתימות ביוב

פתיחת סתימות ביוב
Share on facebook
לשתף בפייס
Share on twitter
לצייץ
Share on linkedin
לפרגן בלינקדאין
Share on whatsapp
לשלוח בוואטספ

אחת מהבעיות התברואתיות הקשות ביותר שכל אחד מאיתנו עלול לסבול מהן זו הצפה של הביוב. אומנם בחיי היום יום אנחנו לא עוצרים כדי לחשוב על כך, אך האמת היא שמערכת הביוב היא מערכת חשובה מאוד בחיינו. ללא מערכת זו איכות החיים שלנו עלולה להתדרדר מאוד, מה גם שיש מקרים שבהם המצב עלול להגיע לכדי מפגע תברואתי שמסכן חיים ולא רק מדיף ריחות נוראיים. לכן במקרים כאלה חשוב להזמין שירותי פתיחת סתימות ביוב כי ברוב המקרים הללו לא תהיה לכם שום אפשרות לטפל בדברים לבד.

בעיות במערכת הביוב? חייגו עכשיו: 052-9095320

אפשר גם להשאיר פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

איך פותחים סתימת ביוב?

ראשית, עוד לפני שנדבר על השאלה איך מבצעים פתיחת סתימות ביוב יש להבין איך בכלל מזהים שמדובר על סתימה. למעשה כאשר מערכת הביוב נסתמת בנקודה מסוימת הביוב פשוט עולה על גדותיו. קל מאוד לזהות זאת כי אפילו אנשים שיש להם חוש ריח יחסית ירוד ישימו לב מהר מאוד לריח הנוראי, מה שאומר שתוך דקות ספורות הם יתקשרו להזמנת שירות מהמקצוענים. כדי לפתור סתימות ביוב צריך בדרך כלל להגיע עם ביובית, שכן ביובית יכולה לשאוב את כל המים אל המיכל ובהמשך ניתן יהיה גם לנקות את מערכת הביוב בעזרת זרנוק של מים המותזים בלחץ גבוה במיוחד. אם לא ראיתם מעולם ביובית נספר לכם שמדובר על מיכל גדול לאיסוף שפכים שמותקן על גבי משאית. אחרי איסוף השפכים המשאית תפרוק הכול במקום שמורשה לכך והריח הטוב יחזור מהר למקומות המגורים שלכם.

אל מי מתקשרים?

לא כל אינסטלטור שיכול להגיע לביתכם ולתת לכם שירות של פתיחת סתימה בכיור יוכל גם לפתוח עבורכם סתימת ביוב. לכן חשוב לבדוק שאתם מתקשרים רק לאיש מקצוע שלא רק שיש לו ביובית, אלא הוא גם מורשה לתפעל אותה. בנוסף לכך, יש להקפיד על כך שלאינסטלטור יש אישור לרוקן את תכולת הביובית במקום שמיועד לכך שכן הדבר האחרון שתרצו זה לעבור על החוק בנושא הזה. עדיף, כמובן, לפנות לאיש מקצוע שיוכל גם לתת לכם שירות 24/7 כי אין לדעת מתי תזדקקו לשירות של פתיחת סתימת ביוב.

סגירת תפריט
הזמנת ביובית