הכול על פתיחת ביוב

Share on facebook
לשתף בפייס
Share on twitter
לצייץ
Share on linkedin
לפרגן בלינקדאין
Share on whatsapp
לשלוח בוואטספ

בין אם גיליתם שיש בעיית ביוב חמורה ברחוב שבו אתם גרים ובין אם מדובר על סתימת ביוב בבניין הפרטי שלכם, יש דבר אחר ברור וזו העובדה שאי אפשר לדחות את הטיפול בעניין. בעיות ביוב, הצפה או סתימה עלולות לפגוע קשות באיכות החיים של כולנו ולכן חשוב להזמין כמה שיותר מהר שירותי פתיחת ביוב. יש צורך באנשי מקצוע מתחום הביובית שכן התמודדות עם בעיה כזאת שונה מאוד לעומת פתיחה של סתימת ביוב קטנה בבית. הביובית היא הכלי שיסייע לנו לבצע את פתיחת הביוב שכן מדובר על מיכל לאגירת שפכים שמחובר למעשה על גבי המשאית. בפועל המשאית שואבת, בעזרת וואקום, את הסתימה שנוצרה בביוב והיא עושה זאת בעוצמה רבה ולחץ גבוה במיוחד.

בעיות במערכת הביוב? חייגו עכשיו: 052-9095320

אפשר גם להשאיר פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

לא רק פתיחת הסתימה הנוכחות

כאשר מדברים על הזמנת שירותי פתיחת ביוב המטרה היא לא רק להתמודד עם הסתימה שנוצרה כרגע בביוב, אלא גם לעשות הכול כדי למנוע את הישנות המצב. לכן חשוב להזמין איש מקצוע שיש לו ביובית משוכללת שכן בצורה כזאת השאיבה תהיה מיועדת גם למניעת סתימות בעתיד. כלומר, מעבר לכך שהסתימה תיפתח, תתבצע גם שטיפה מאוד יסודית של כל מערכת הביוב וכל זאת בעזרת צינור לחץ מים. בצורה כזאת מערכת הביוב תנוקה על הצד הטוב ביותר, מה שימנע סתימות עתידיות. כמובן שאת השפכים ואת הסתימה עצמה שואבת הביובית אל מיכל האגירה שנמצא על גבי המשאית וכך התוצאה הסופית נקייה וישנו פתרון לבעיה.

האם חובה להזמין שירותי ביובית?

יש כמובן מקרים שבהם הידע המקצועי של האינסטלטור שלכם יספיק, אך מקרים כאלה הם המקרים שבהם מדובר על הבית הפרטי שלכם. לעומת זאת, כאשר מדובר על מערכת הביוב הציבורית אין כל דרך אחרת מאשר להזמין שירותי ביובית ויפה שעה אחת קודם. אם חששתם לרגע שלא יהיה לכם אל מי להתקשר כדאי שתדעו שאתם טועים שכן בימינו יש לא מעט אינסטלטורים שמחזיקים ביוביות ויכולים להגיע לכל מקום במהירות. התקשרו עוד היום והזמינו שירותי פתיחת ביוב כי חבל שתפגעו באיכות החיים שלכם.

 

סגירת תפריט
הזמנת ביובית