שירותי שרברב

Share on facebook
לשתף בפייס
Share on twitter
לצייץ
Share on linkedin
לפרגן בלינקדאין
Share on whatsapp
לשלוח בוואטספ

בעיות אינסטלציה בדרך כלל מעיקות מאוד אך מצד שני, אי אפשר לדחות את הטיפול בהן. כלומר, אתם יכולים להעלים עין ולקוות "שהזמן יעשה את שלו", אך במקרה של אינסטלציה בדרך כלל הזמן פועל לרעתנו. לכן, בין אם יש לכם בעיה כמו נזילה, הצפה, סתימה או כל תקלה אחרת, כדאי שתחפשו כבר עכשיו שרברב שיוכל להגיע ולתקן את המצב. זה נכון שיש סתימות שונות שכן תוכלו לטפל בהן לבד, אך מה עושים כשהבעיה חוזרת ולא מרפה? ומה עושים אם נדמה לנו שהנזילה מגיעה ממקום מסוים אך בפועל המקום אחר לחלוטין? בכל מצב כזה שרברב הוא הכתובת שלכם וכדאי שתתקשרו להזמין את שירותיו כמה שיותר מהר.

בעיות במערכת הביוב? חייגו עכשיו: 052-9095320

אפשר גם להשאיר פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

איך לבחור שרברב

אם יש משהו שלא חסר בישראל אלא שרברבים מקצועיים. מדובר על תחום שרבים עוסקים בו מצפון ועד דרום ולכן עולה השאלה אל מי תרצו להתקשר וממי תעדיפו להזמין שירות. כדי לבחור שרברב מומלץ לברר:

  • האם הוא מגיע לבד או עם עובדים נוספים?
  • האם הוא זמין בכל רגע?
  • האם הוא עובד גם בשישי-שבת?
  • האם יש לו ציוד מתקדם בתחום?

אם, לדוגמה, מדובר על איתור נזילות, הציוד המתקדם יכול למנוע תקלות ולקצר את תהליך העבודה ולכן לא כדאי לוותר על כך.

מחירי התיקונים

לכל שרברב יש תעריפים אחרים שהוא יגבה מכם על עבודות כמו איתור נזילות, פתיחת סתימות או אפילו שאיבה ותיקון הצפות. לכן, כשאתם מחפשים לכם איש מקצוע, טוב תעשו אם תבדקו מראש כמה הוא גובה והאם המחירים שלו סבירים. אומנם אין ויכוח על כך שאם אתם מזמינים אנשי מקצוע באמצע הלילה כי הביוב עלה על גדותיו תשלמו להם יותר, אך השאלה היא כמה יותר ביחס לאחרים. בנוסף לכך, אם זו בעיה שדורשת את החלפת הצנרת או עבודות אחרות בהיקף גדול, טוב יהיה לבדוק מראש את העלות. לא תמיד כשמזמינים שרברב שגובה מחירים מופקעים התוצאה הסופית היא תיקון מהיר או טוב יותר ולכן כדאי להשוות מחירים.

 

סגירת תפריט
הזמנת ביובית