שאיבת בורות שומן

מה השירותים שביובית מספקת
Share on facebook
לשתף בפייס
Share on twitter
לצייץ
Share on linkedin
לפרגן בלינקדאין
Share on whatsapp
לשלוח בוואטספ

אנשים שמנהלים עסקים שונים כמו: בית מלון מפואר או מלון בוטיק קטן, מסעדה בסדר גודל כזה או אחר, מוסך או מפעל למזון מכירים היטב את המושג "מפריד שומנים" ובורות שומן. העניין הוא שכל השומנים שמוזרמים אל הביוב שלנו בסופו של דבר מתקשים ועלולים ליצור סתימות נוראיות בביוב, מה שעלול לגרום להצפות לא רצויות ולמפגע תברואתי של ממש. בנוסף לכך, וחשוב לא פחות, השומן עלול לפגוע בסביבה כי הוא עלול לזהם את האדמה ואת מקורות המים שלנו. זו הסיבה שבגללה אותם בעלי עסקים מחויבים למעשה, על ידי משרד הבריאות והתברואה, להתקין בורות שומן, או בשפה מקצועית יותר, מפריד שומנים. מה שכן, חשוב להבין שעצם העובדה שיש בורות כאלה זה עדיין לא מספיק שכן צריך להזמין מידי פעם שירותי שאיבת בורות שומן כדי להבטיח שהבורות במצב תקין.

בעיות במערכת הביוב? חייגו עכשיו: 052-9095320

אפשר גם להשאיר פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

מה קורה בפועל?

התפקיד של מפריד השומנים הוא לא רק למנוע את הפגיעה בסביבה שלנו אלא גם למנוע את התפשטותם של ריחות לוואי רעים. לכן חשוב לא רק להתקין את אותם בורות שומן או מפרידי שומנים אלא גם לרוקן אותם לעיתים תכופות שכן אחרת עלול להיווצר אסון. זו הסיבה שבגללה צריך להזמין שירותי שאיבת בורות שומן שכן הדרך היחידה לרוקן את בורות השומן היא על ידי ביובית מקצועית.

איך מפנים את השומן?

ראשית, כדאי לדעת שלא כל מי שמבטיח לתת לכם שירות מקצועי של שאיבת בורות שומן באמת יוכל לעשות זאת על הצד הטוב ביותר. שנית, גם כדי לעבוד עם הביובית וגם כדי לרוקן את בורות השומן כחוק צריך את כל האישורים הנדרשים. אסור לפנות ככה סתם את בורות השומן שכן כפי שראינו הדבר עלול לגרום לאסון אקולוגי חמור. לכן, בבואכם לבחור ממי תרצו להזמין שירותי שאיבת בורות שומן, כדאי יהיה להקפיד על הזמנת אנשי מקצוע שעובדים כחוק. הביובית, שהיא למעשה משאית עם מיכל גדול שמותקן עליה אשר מטרתו לאסוף את השפכים ואת השומנים, תוכל לנקות כל בור שומן בצורה יסודית ויעילה.

סגירת תפריט
הזמנת ביובית