צילום ביוב

Share on facebook
לשתף בפייס
Share on twitter
לצייץ
Share on linkedin
לפרגן בלינקדאין
Share on whatsapp
לשלוח בוואטספ

לכאורה מערכת הביוב משמשת אותנו בחיי היום יום ואנחנו בכלל לא חושבים על החשיבות שלה ועל השאלה עד כמה אנחנו בעצם תלויים בה. עם זאת, ברגע שבו מתחילות הבעיות, בין אם מדובר על הצפות, סתימות או נזילות, הרי שאנחנו בבת אחת עוצרים ומבינים את החשיבות של העניין. כמובן שאם יש לכם הצפה של הביוב יהיה עליכם להתקשר לאיש מקצוע כמו אינסטלטור מומחה, אך האם כל איש מקצוע יוכל לסייע במקרה כזה? התשובה היא כמובן שלילית שכן חלק ממה שחשוב לבדוק זה שאתם פונים לאינסטלטור שמגיע עם כל הציוד הכי משוכלל שיש. במקרה של ביוב לא פעם הפתרון של התקלה יוכל להתבצע רק בעזרת ביובית ובנוסף לכך, לעיתים יש גם צורך לבצע צילום ביוב.

בעיות במערכת הביוב? חייגו עכשיו: 052-9095320

אפשר גם להשאיר פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

מדוע חשוב לבצע צילום ביוב ואיך עושים זאת?

יש לא מעט סיבות שבגללן כדאי וצריך לעיתים לבצע צילום ביוב שכן יש תקלות שניתן לאתר רק בעזרת צילום הביוב. למעשה בעזרת צילום אפשר לאתר:

  • נזילות
  • כיפופים בצינור
  • שברים בצינור
  • חסימות וסתימות

בדרך כלל כדאי יהיה להשתמש באופציה של צילום הביוב כי זה מונע את הצורך להרוס ולשבור את הצנרת במקומות שונים, מה שחוסך כמובן זמן, כסף, התעסקות ובלגאן. מצלמה מקצועית שיכולה לצלם ביוב בודקת גם נתונים כמו: שיפוע הביוב, אורך הצינור ואפילו מצב הצינור. מדובר על מצלמה רובוטית משוכללת שיכולה להיכנס לכל מקום, להסתובב ולצלם ברזולוציה מאוד גבוהה כך שנוכל לקבל תמונה ברורה לגבי הנקודה שמעניינת אותנו.

מקרים נוספים שבהם כדאי יהיה לצלם את הביוב

אם חשבתם לרגע שכדאי להזמין שירות של צילום ביוב רק במקרים של תקלות ספציפיות, כדאי שתדעו שזה לא המצב. כלומר, לא אחת נזמין שירותי צילום גם לפני שעושים פרויקט, שיפוץ או אפילו כאשר רוצים לתקן את המרזבים השונים בבית. בנוסף לכך, אם אתם זקוקים להוכחות של נזק מסוים כדי למסור אותן לחברת הביטוח שלכם, הרי שגם אז צילום מקצועי ומדויק של מערכת הביוב מתבקש.

 

 

 

סגירת תפריט
הזמנת ביובית