ביובית בשבת

סתימה בשירותים ברחובות
Share on facebook
לשתף בפייס
Share on twitter
לצייץ
Share on linkedin
לפרגן בלינקדאין
Share on whatsapp
לשלוח בוואטספ

בחיי היום יום איש מאיתנו לא עוצר כדי לתת את הדעת על כך שאנחנו תלויים כל כך במערכות השונות שיש לנו בבית. עם זאת, ברגע שמתחילות בעיות שונות, כמו לדוגמה הפסקת חשמל, אנחנו מבינים עד כמה החשמל משמעותי בחיינו. אותו הדבר קורה עם מערכת הביוב, שכן לרוב הטיפול במערכת הזאת זה לא נושא שעולה בשיחות חולין במסעדות או בבתי קפה. עם זאת, כאשר עוברים ברחוב בשבת ומגלים שיש ריח נוראי ושהביוב עולה על גדותיו, זה מייד הופך להיות עניין שלא סובל דיחוי. לכן כדאי לדעת שניתן להזמין היום שירותי ביובית בשבת כך שאם גם אתם זקוקים לשירות כזה, אין סיבה לדחות את הזמנתו.

בעיות במערכת הביוב? חייגו עכשיו: 052-9095320

אפשר גם להשאיר פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

כיצד הביובית יכולה לסייע?

אומנם זה נכון שבמקרים רבים כאשר יש בעיות ביוב או מים נוכל להזמין אינסטלטור מקצועי לפתור את העניין אך כאשר מדובר על בעיית ביוב בחצר, במפעל, ברחוב או בכל מקום אחר, חובה להזמין שירותי ביובית. זה עובד בצורה פשוטה:

  • הביובית מגיעה למקום הבעייתי שבדרך כלל כולל הצפה וביוב שעולה על גדותיו.
  • הביובית מתחילה לשאוב את כל השפכים אל תוך מיכל גדול שמותקן ישירות על גבי משאית הביובית.
  • המשאית נוסעת לרוקן את השפכים במקום שמיועד לכך ומאושר מבחינת איכות הסביבה.

יש מקרים שבהם הביובית תחזור למקום כדי לבצע ניקיון למערכת הביוב כולה על ידי התזת מים בלחץ גבוה. לרוב כדאי יהיה לבצע גם את השלב הזה שכן זה ימנע את ההצפה הבאה או את הסתימה במערכת הביוב.

איך תדעו אל מי להתקשר?

הזמנת שירותי ביובית בשבת זה אומנם שירות שבעבר היה נראה כמו מדע בדיוני אך היום זה בהחלט חלק מהחיים. כל מי שסבל מבעיית ביוב יידע לומר לכם שזה פוגע פגיעה ישירות באיכות החיים ועלול להיות סכנה של ממש. לכן כדאי לפנות כמה שיות מהר להזמין שירותי הביובית ואין ספק שעדיף לפנות אל אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום. כמו כן, יש לוודא שאתם פונים למי שעובד עם כל האישורים הנדרשים שכן כדי לתפעל ביובית ולתת שירות בענף הזה צריך אישורים מיוחדים.

סגירת תפריט
הזמנת ביובית