שירותי ביובית

Share on facebook
לשתף בפייס
Share on twitter
לצייץ
Share on linkedin
לפרגן בלינקדאין
Share on whatsapp
לשלוח בוואטספ

ביוב שעולה על גדותיו בדרך כלל מלווה בריח נוראי ואלה גם הרגעים שבהם אנחנו עוצרים ונזכרים שלמעשה לא נוכל לחיות בלי מערכת הביוב. לכן ברור מדוע גם אתם תוהים מה נכון יהיה לעשות ברגע כזה והתשובה היא חד משמעית: להזמין שירותי ביובית. אפילו אינסטלטור מקצועי שיגיע למקום כדי לבדוק את התקלה בדרך כלל לא יוכל לטפל בה בכוחות עצמו שכן הוא יהיה חייב ביובית משוכללת כדי להתמודד עם התקלה. לכן חשוב לדעת שקיימת האפשרות הזאת כך שאין שום סיבה לדחות את הטיפול בעניין.

בעיות במערכת הביוב? חייגו עכשיו: 052-9095320

אפשר גם להשאיר פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

פעולות הביובית

ביובית היא סוג של מיכל גדול שמחובר ומותקן על גבי משאית גדולה. אותו מיכל הוא בעל יכולת שאיבה חזקה במיוחד, מה שאומר שכאשר הביובית תתקרב למקום התקלה, היא תוכל בכוחה האדיר לשאוב את כל השפכים אל תוך המיכל ולאחר מכן המשאית תיסע למקום שבו ניתן לפרוק את כל הזוהמה הזאת. ברוב המקרים יהיה צורך גם לחזור לנקודה הבעייתית במערכת הביוב ולבצע ניקיון יסודי, פעולה שתבטיח בדרך כלל שהתקלה לא תחזור על עצמה. את הניקיון נבצע בעזרת צינור מים שיש בלחץ גבוה במיוחד ובמידת הצורך בהמשך נוכל גם לצלם את מערכת הביוב כדי להבין האם הבעיה טופלה או שהיא מורכבת יותר. צילום מערכת הביוב נעשה בעזרת ציוד שמתאים לכך ומדהים לראות עד כמה המצלמות המשוכללות של ימינו נותנות תמונה ברורה ומדויקת.

מתי כדאי להזמין שירותי ביובית?

שירותי ביובית ניתן להזמין לא רק במקרים שבהם הביוב עולה על גדותיו אלא גם כאשר יש צורך לעשות תיקונים שוטפים ואפילו כאשר יש צורך לנקות את המערכת. מה שחשוב זה לבדוק שאתם פונים אל אנשי מקצוע שמגיעים לא רק עם ידע וניסיון של שנים אלא גם עם כל הרישיונות והאישורים הנדרשים כדי לעסוק בתחום הזה. הציוד המקצועי לצד ההבנה בענף הזה הם אלה שעושים את השינוי ובסופו של דבר אין ספק שבעיית הביוב תטופל על הצד הטוב ביותר, אז למה לדחות את הזמנת השירות?

סגירת תפריט
הזמנת ביובית