שאיבת ביוב

מה השירותים שביובית מספקת
Share on facebook
לשתף בפייס
Share on twitter
לצייץ
Share on linkedin
לפרגן בלינקדאין
Share on whatsapp
לשלוח בוואטספ

ניהול של עסק כמו מוסך, בית מלון או מסעדה בישראל זה מסוג אותם הדברים שדורשים אישורים שונים ומגוונים. לכן ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, רוצים לעשות את הדברים בצורה כמה שיותר מסודרת ונכונה, כי מה פתאום שתסבכו את העסק שלכם בצרות? חלק ממה שמחייבים עסקים מסוג כזה הוא להתקין בורות שומן ויש לכך סיבה טובה. השומן שמגיע למערכות הביוב מתקשה ועלול ליצור סתימות, אך לא בכך די. הבעיה החמורה יותר היא שהשומן עלול גם לחלחל לאדמה ובכך לפגוע במקורות המים ובאיכות הסביבה כולה. לכן ברור מדוע גם אם עומדים בחוקים הללו ומתקינים בורות שומן, אך חשוב לדעת שצריך גם לרוקן ולשאוב את אותם בורות שומן מידי פעם כדי שהם לא יעלו על גדותיהם.

בעיות במערכת הביוב? חייגו עכשיו: 052-9095320

אפשר גם להשאיר פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

איך מבצעים שאיבת ביוב?

ראשית, חשוב להבדיל בין שאיבת בור שומן ובין שאיבת ביוב. שאיבת ביוב הינו שירות שניתן להזמין בלי קשר לבור השומן, כלומר, במקרים שבהם יש תקלה, הצפה או מערכת ביוב שלא עובדת. לעומת זאת, את בור השומן במסעדה שלכם, או בכל עסק אחר שאתם מנהלים, חשוב לרוקן בכל פרק זמן מסוים, בלי קשר למצב. מה שכן, שאיבת ביוב מתבצעת בדרך כלל בצורה פשוטה: על ידי אנשי מקצוע שמגיעים עם ביובית ומבצעים את המשימה במהרה.

מה זו ביובית ומה עושים עם השפכים?

ביובית הינה מתקן גדול שמונח על גבי משאית ובכוחה לשאוב כמויות גדולות של ביוב. אחרי השאיבה המשאית נוסעת ומרוקנת את השפכים במקום שמאושר לכך ובסופו של דבר לרוב הביובית תחזור למקום ותבצע ניקוי נוסף. את הניקיון הנוסף עושים בעזרת צינור עם זרם מים בלחץ מאוד גבוה וזה בהחלט שלב שלא כדאי לוותר עליו. העניין הוא שהרבה פעמים בעזרת התזת המים אפשר לראות טוב יותר מה מצב מערכת הביוב וכך גם ניתן למנוע הצפות ותקלות נוספות בעתיד. לכן, בין אם אתם זקוקים לשירותי שאיבת ביוב עבור הבניין הפרטי שלכם ובין אם אתם מזמינים שירותי שאיבת בור שומן, שימו לב שאתם פונים אל הטובים ביותר.

סגירת תפריט
הזמנת ביובית