מה השירותים שביובית מספקת

מה השירותים שביובית מספקת
Share on facebook
לשתף בפייס
Share on twitter
לצייץ
Share on linkedin
לפרגן בלינקדאין
Share on whatsapp
לשלוח בוואטספ

משאית הביובית בעלת הציוד המתוחכם מבצעת עבודות רבות הקשורות לקווי הצנרת ובמיוחד לקווי הביוב בבנייני מגורים, אזורי תעשייה, בתים פרטיים, עסקים בתחום המסעדנות ועוד.

בעיות במערכת הביוב? חייגו עכשיו: 052-9095320

אפשר גם להשאיר פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

שחרור ופתיחת סתימות מורכבות

קווי ביוב נסתמים עקב סיבות שונות כמו השלכת פריטים פנימה שאינם מאפשרים זרימה תקינה של מים, כמו לדוגמה מגבונים ומוצרים גדולים אחרים. כשמדובר בכמות גדולה של מוצרים הם הופכים למפגעים והמים אינם מסוגלים לזרום באופן נאות.

ביובית המגיעה למקום שואבת באמצעות לחץ אדיר את כל התכולה של קווי הביוב ומשאירה אותם חלולים ונקיים כך שהמים יזרמו באופן קולח.

שאיבת מים שגרמו להצפה

בבניינים רבים נגרמות הצפות עקב יציאת כל המים מבורות האגירה הממוקמים על הגג, מבריכת השחייה או מהצנרת. זרימת המים יורדת כלפי מטה או נותרת בקומה בהתאם במקרה. כמות גדולה של מים הופכת לבעייתית כיוון שהמים הם כבדים ומשקלם הוא משמעותי. במקרים רבים המים יורדים לפירי המעליות ומונעים את השימוש במעלית. בבניינים גבוהים הדבר הופך לקושי גדול במיוחד עבור אנשים מבוגרים. הביובית יונקת בפעולת שאיבה מאסיבית את כל המים שהצטברו ומותירה את המקום יבש תוך פרק זמן קצר.

ניקוי צנרת והצפות בחניונים

מכיוון שמדובר במיקום תת קרקעי, ביובית סטנדרטית אינה מסוגלת להיכנס פנימה. לכן העבודה מתבצעת תוך שימוש בביובית נמוכה אשר מבצעת עבודה זהה. הן שאיבת קווי צנרת במקרים של סתימות או פיצוצי צנרת, סילוק ריחות ושאיבת כמויות מים שהצטברו בחניון.

ניקוי בורות ספיגה

בחצרות רבות, קיימים בורות ספיגה. הבורות הללו סופגים את כל השפכים ומרכזים את כל הנוזלים שחלקם נספגים בקרקע. במקרה שהבור עולה על גדותיו, המשאבה של הביובית שואבת כל התכולה הן הנוזלים והן הלכלוך שהצטברו, כדי שהבור יוכל להמשיך ולפעול כפי שהיה עד עתה.

ניקוי בורות שומן

בורות שומן המשויכים לבתי קפה ולמסעדות צוברים בתוכם את כל השומנים שנותרים בעת הכנת המזון. כדי למנוע את חדירת השומן למקורות המים, קבע המשרד לאיכות הסביבה כי אחת לתקופה יש לבצע ניקוי יסודי של הבורות באמצעות ביובית. כך נשאב כל השומן ולא נשקפת סכנה לשכבות הקרקע ולמי התהום.

תחזוקה שוטפת

כדי למנוע הפתעות לא נעימות של סתימה בביוב שתגרום לפיצוץ בצנרת או להצפה משמעותית, נוהגים עסקים רבים, וועדי בתים של בניני מגורים ומשרדים להזמין ביובית כדי לבצע תחזוקה מונעת.

הביובית שואבת את כל התכולה ואת האשפה שהצטברה, וכך המים יכולים לזרום בחופשיות.

חיתוך שורשים בתוך הצנרת

קיימים מקרים שבהם שורשים של סוגי צמחיה שונים צומחים בתוך הצנרת בחלקה הפנימי. ההימצאות שלהם מפחיתה את המקום עבור המים ולכן מדובר בבעיה העלולה ליצור סתימות. הביובית תולשת את כל השורשים הללו ומותירה בצנרת את מלוא המקום עבור המים.

סגירת תפריט
הזמנת ביובית